O nas

GRUPA BIZNESOWA ERA to klasa PREMIUM dla osób oczekujących czegoś więcej oprócz niskiej ceny.

 

Panele fotowoltaiczne AE Solar Alternative Energy GmbH

Korzystamy z paneli firmy AE Solar która jest zaliczana do elitarnego grona producentów paneli fotowoltaicznych w rankingu TIER1 publikowanego co kwartał przez magazyn Bloomberg.

AE Solar Prawdziwą nowością są panele AURORA wyróżniające się sposobem ułożenia poszczególnych cel w panelu które są cięte na paski i układane jedna na drugiej potocznie nazywane ułożeniem gontowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy panel PV o sprawności 21,30% zachowując rozmiar standardowego modułu. AE Solar wprowadziła innowacyjne rozwiązanie polegające na montowaniu na swoich produktach specjalnego chipa NFC zabezpieczającego przed piractwem/kradzieżą. Wspomniane rozwiązanie umożliwia wykrycie oszustów którzy podszywają się pod firmę oferując niskiej jakości moduły fotowoltaiczne. Kolejną nowością jaka została wprowadzona na rynek są moduły serii ECLIPSE ultra-black które uznane zostały za jedne z najbardziej eleganckich modułów na rynku. Ich wykonanie i wygląd zostały docenione przez ekspertów rynku fotowoltaicznego oraz klientów.

Nasz partner biznesowy firma AE Solar to niemiecka marka i niemiecka myśl technologiczna. Ich dynamiczny rozwój od 2003 roku spowodował że stali się rozpoznawalną i widoczną firmą nie tylko na rynku niemieckim ale również w ponad 95 krajach na całym świecie.

 

Falowniki oraz magazyny energii LUNA Huawei Technologies Co., Ltd.

Sercem każdej instalacji fotowoltaicznej jest inwerter-falownik dlatego w tym przypadku nie idziemy na żadne kompromisy i wykorzystujemy w naszych instalacjach wyłącznie wysokiej jakości falownik który jest wstanie zagwarantować nam firma HUAWEI jest to jeden z najlepszych falowników na świecie TOP-3.

Huawei Cechą charakterystyczną dla prezentowanych falowników jest możliwość rozbudowy instalacji o dodatkowe komponenty takie jak: backup BOX, magazyn energii, ładowarki do samochodów elektrycznych. Istotnym parametrem falownika jest gwarancja jaka obowiązuje na produkt. Standardowa gwarancja jaką otrzymamy na falownik to 10 lat dodatkowo Huawei umożliwia klientowi za dodatkową opłatą wydłużenie gwarancji o 5, 10 lub 15 lat co sprawia że firma mocno wyróżnia się na tle rynku. Możliwość wydłużenia gwarancji pokazuje klientowi że wspomniany producent jest pewny swojego produktu i tego z jakich jest on komponentów wykonany.

 

Konstrukcje wspornicze CORAB S.A.

Konstrukcja to kręgosłup każdej instalacji PV dlatego współpracujemy z najlepszymi.

CORAB S.A. jest firmą z ogromnym doświadczeniem i dorobkiem w produkowaniu profesjonalnych konstrukcji wsporczych pod instalacje fotowoltaiczne.

Corab Oferowane przez nas uchwyty montażowe oraz profile aluminiowe posiadają specjalne rowki tzw. ryfle które idealnie dopasowują ze sobą poszczególne elementy konstrukcyjne. Unikamy w ten sposób zagrożenia jakie występuje przy gładkich powierzchniach elementów że po kilku latach pracy zaczynają się poluzowywać, ślizgać i przemieszczać względem siebie. Rozwiązania jakie stosuje firma są bardzo innowacyjne ułatwiające pracę instalatorowi zwiększając jednocześnie zakres bezpieczeństwa montowanych urządzeń.

 

Grupa Biznesowa ERA

CorabGrupa Biznesowa ERA sp. z o.o. to rodzinna firma z dużym doświadczeniem w zakresie:

  • budownictwa mieszkaniowego
  • generalnego wykonawstwa instalacji elektrycznej
  • montażu paneli fotowoltaicznych

Doświadczenie zdobywane było na Polskim rynku jak i zagranicznym szczególnie w Niemczech gdzie do dnia dzisiejszego świadczymy swoje usługi głównie w regionie Bawarii. Zdobyte umiejętności i innowacje przenosimy i wdrażamy na Polskim rynku budowlano-elektrycznym. Latami budowaliśmy swoja markę w Polsce i zagranicą dzięki czemu osiągnęliśmy dużą stabilność finansową, zaplecze technologiczne, wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, znajomość rynku i nowych technologii.

Od 2019 roku poszerzyliśmy swoje usługi na terenie Polski i Niemiec o montaż paneli fotowoltaicznych.

Nowa gałąź gospodarcza jaką są Odnawialne Źródła Energii OZE w szczególności fotowoltaika przyczyniła się do dynamicznego rozwój firmy poszerzając zakres świadczonych usług.

Nasi polscy i niemieccy kontrahenci z dużym uznaniem podchodzą do naszego zaangażowania i profesjonalizmu co sprawiło że w 2019 roku otrzymaliśmy możliwość zakupywania materiałów bezpośrednio od producentów. Otrzymane wyróżnienie sprawiło że nasze oferty cenowe stały się bardzo atrakcyjne dla klienta. Stale poszerzamy grono zadowolonych klientów, którzy zaufali nam i skorzystali z naszych usług montażu paneli fotowoltaicznych.

W naszej ofercie posiadamy instalacje PV o wysokiej sprawności i jakości.

Dzięki bezpośredniej współpracy z niemieckim producentem możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

Wspólnie wykorzystajmy możliwości jakie dają nam promienie słoneczne które możemy przekształcić w darmową energię elektryczną. Przekonaj się sam i obniż rachunki za prąd do absolutnego minimum

Kompleksowa realizacja usługi poczynając od zbadania potrzeb klienta, przygotowaniu indywidualnej oferty, pomoc w wyborze odpowiedniego finasowania, montaż i zgłoszenie instalacji do OSD (zakład energetyczny)

Jesteśmy firmą która dba o interes swoich klientów, obniżając ich rachunki za energię elektryczną po przez optymalizację zużycia i wykorzystaniu wysokiej jakości podzespołów instalacji PV.

Gwarancja: 30 lat gwarancji na liniową efektywność paneli fotowoltaicznych, 15 lat gwarancji na wszystkie elementy instalacji.

Wspólnie z nami buduj swoje marzenia. Wiemy jak ważne dla każdego z nas są klimat i bezpieczeństwo.

Nasze zaangażowanie i profesjonalizm sprawi że realizacja Twoich planów bycia ekologicznym i oszczędnym będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.