Ogrzewanie folią grzewczą Dream Heat

Ogrzewanie folią grzewczą

Jest to system grzewczy, który jest zainstalowany pod powierzchnią podłogi, ścian lub sufitu i jest używany do podgrzewania pomieszczeń poprzez promieniowanie cieplne. W przeciwności do tradycyjnych grzejników, które podgrzewają powietrze w pomieszczeniach, ogrzewanie jest bardzo wydajne, gdyż może być zamontowane na suficie, podłodze lub  Naszym rozwiązaniem są folie grzewcze Drem Heat, które wchodzą w skład wydajnego i niewidocznego systemu ogrzewania domów i systemów.

Skontaktuj się

Korzyści przy zastosowaniu ogrzewania Dream Heat

  • Wysoka bezawaryjność, brak przeglądów i konserwacji.
  • Oszczędność miejsca.
  • Brak kosztów konserwacji.
  • Folie Dream Heat są przyjazne dla alergików.
  • Błyskawiczny, czysty, jednodniowy montaż.
  • 30 lat gwarancji, to nasza pewność w działanie i bezawaryjność systemu.

Inteligentne sterowanie. System grzewczy wpierany jest przez aplikację mobilną pozwalającą kontrolować działanie ogrzewania zdalnie z dowolnego miejsca.

Zdrowe i niewidoczne. Podczerwień przekazuje ciepło obiektom, nie ogrzewa powietrza. Nie powoduje wzbijania się kurzu i pyłów, jest zatem przyjazne użytkownikom a szczególnie osobom z alergiami.

Podczerwień-naturalne ciepło. Folie grzewcze wytwarzają podczerwień (IR), najbardziej naturalne ciepło znane człowiekowi, najbardziej zbliżone do uczucia ogrzewania przez Słońce.

Wydajne i oszczędne. Szybkie nagrzewanie się folii, przekłada się na szybkie ogrzanie sąsiednich obiektów. Temperatura podłóg ogrzewanych przez folię może wzrosnąć nawet o 7 stopni celsujsza w 30min.

Zero złotych z fotowoltaiką

Folie Dream Heat to produkt idealnie współpracujący z domowymi elektrowniami słonecznymi. W skrócie, każdy posiadający panele słoneczne na dachu, może ogrzewać swój dom z prądu wytwarzanego przez słońce, czyl za darmo.