Dotacje

Mój prąd

Mój Prąd - dotacje do instalacji fotowoltaicznych.

Mój Prąd to rządowy program przygotowany dla gospodarstw domowych (osób fizycznych). Projekt zakłada dofinansowanie do instalacji PV, magazynów ciepła, magazynów energii i systemów zarządzania energią HEMS. Regulamin i szczegóły programu są dostępne na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – www.nfosigw.gov.pl

Wysokość dofinansowana zależna jest od rodzaju inwestycji, na jaką składany jest wniosek. Na zakup i montaż samej instalacji fotowoltaicznej czy rozbudowanej o nowe komponenty. W przypadku chęci założenia paneli wraz z dodatkowymi elementami takimi jak magazyn energii elektrycznej, magazyn ciepła czy inteligentne systemy zarządzania energią HEMS – kwota ta będzie proporcjonalnie wyższa.

Program dotacji przeznaczony jest dla mieszkańców każdego województwa, my natomiast zajmujemy się montażem instalacji na terenie województwa dolnośląskiego. Tutaj mogą Państwo liczyć na realizację profesjonalnej usługi, która pozwoli cieszyć się niższymi rachunkami, bezpieczeństwem oraz najwyższym komfortem użytkowania instalacji fotowoltaicznej.

 

Czyste Powietrze

Czyste Powietrze – ogólnopolski program wsparcia finansowego na termomodernizację obiektu mieszkalnego.

Do programu zaliczają się takie działania jak: wymiana źródła ciepła na ekologiczne OZE, wszystkie prace związane z termomodernizacją, docieplenie budynku, wymiana stolarki okiennej i itp.

 

Preferencyjne kredyty

Preferencyjne kredyty na zakup i montaż urządzeń ekologicznych zaliczających się do kategorii OZE:

  • Fotowoltaika
  • Pompy Ciepła
  • Rekuperatory,
  • mikro instalacje wiatrakowe i itp.

Coraz więcej instytucji finansowych zaczyna oferować korzystne warunki finansowania inwestycji szczególnie warto zapoznać się z ofertami takich banków jak Credit Agricole, Santander, których oferty kredytowe mamy w swoim wachlarzu oferowanych usług. Pomożemy w uzyskaniu korzystnego finansowania kredytowego.