O nas

Grupa Biznesowa ERA sp. z o.o. to rodzinna firma z dużym doświadczeniem w zakresie:

  • budownictwa mieszkaniowego
  • generalnego wykonawstawa instalacji elektrycznej
  • montażu paneli fotowoltaicznych

 

Doświadczenie zdobywane było na Polskim rynku jak i zagranicznym szczególnie w Niemczech gdzie do dnia dzisiejszego świadczymy swoje usługi głównie w regionie Bawarii. Zdobyte umiejętności i innowacje przenosimy i wdrażamy na Polskim rynku budowlano-elektrycznym. Latami budowaliśmy swoja markę w Polsce i zagranicą dzięki czemu osiągnęliśmy dużą stabilność finansową, zaplecze technologiczne, wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, znajomość rynku i nowych technologii.

Od 2019 roku poszerzyliśmy swoje usługi na terenie Polski i Niemiec o montaż paneli fotowoltaicznych.

Nowa gałąź gospodarcza jaką są Odnawialne Źródła Energii OZE w szczególności fotowoltaika przyczyniła się do dynamicznego rozwój firmy poszerzając zakres świadczonych usług.

Nasi polscy i niemieccy kontrahenci z dużym uznaniem podchodzą do naszego zaangażowania i profesjonalizmu co sprawiło że w 2020 roku otrzymaliśmy możliwość zakupywania materiałów bezpośrednio od producentów. Otrzymane wyróżnienie sprawiło że nasze oferty cenowe stały się bardzo atrakcyjne dla klienta. Stale poszerzamy grono zadowolonych klientów, którzy zaufali nam i skorzystali z naszych usług montażu paneli fotowoltaicznych.  

Dostawca systemów fotowoltaicznych

W naszej ofercie posiadamy instalacje PV o wysokiej sprawności i jakości.

Fotowoltaika dla domu

Dzięki bezpośredniej współpracy z niemieckim producentem możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

  • wspólnie wykorzystajmy możliwości jakie dają nam promienie słoneczne które możemy przekształcić w darmową energię elektryczną.

  • w naszej ofercie posiadamy instalacje PV o wysokiej sprawności i jakości.

  • przekonaj się sam i obniż rachunki za prąd do absolutnego minimum

  • Kompleksowa realizacja usługi poczynając od zbadania potrzeb klienta, przygotowaniu indywidualnej oferty, pomoc w wyborze odpowiedniego finasowania, montaż i zgłoszenie instalacji do OSD (zakład energetyczny)

  • Jesteśmy firmą która dba o interes swoich klientów, obniżając ich rachunki za energię elektryczną po przez optymalizację zużycia i wykorzystaniu wysokiej jakości podzespołów instalacji PV.

  • Gwarancja: 30 lat gwarancji na liniową efektywność paneli fotowoltaicznych, 12 lat gwarancji na wszystkie elementy instalacji wraz z montażem

150

PROJEKTÓW

1350

KW

3685

GODZIN

4

DOSTAWCÓW

Wspólnie z nami buduj swoje marzenia. Wiemy jak ważne dla każdego z nas są klimat i bezpieczeństwo.

Nasze zaangażowanie i profesjonalizm sprawi że realizacja Twoich planów bycia ekologicznym i oszczędnym będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Skontaktuj się z nami