Nasze realizacje

Grupa Biznesowa ERA sp. z o.o. na polskim rynku fotowoltaiki działa już od kilkunastu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele inwestycji na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych, montując panele fotowoltaiczne na dachach lub gruncie. Każdy projekt instalacji PV jest konsultowany z klientem i jego finalna wersja idealnie spełnia indywidualne potrzeby klienta.

 

Zainstaluj nowoczesne panele fotowoltaiczne i płać mniej za prąd.

Zainwestowanie w odnawialne źródła energii przynosi kontrahentom szereg korzyści:

  • niższe opłaty za prąd, wizerunek osoby przyjaznej dla środowiska naturalnego i wiele innych.

Fotowoltaika może służyć użytkownikom bezawaryjnie przez wiele lat. Zamocowane we właściwym miejscu paneli słonecznych gwarantuje właścicielom posesji efektywną i wydają produkcję energii elektrycznej przetwarzanej z promieniowania słonecznego.

 

Projekt instalacji fotowoltaicznej dostosowany do potrzeb klienta

Wsłuchujemy się w głos naszych klientów dlatego uwzględniamy wszystkie uwagi związane z wykonywaniem projektów instalacji fotowoltaicznej realizowanych zarówno dla klientów z Polski, jak i z zagranicy. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej konsumentów mogło skorzystać z fotowoltaiki i oferowanych przez nią możliwości. Dlatego zakres naszych usług nie ogranicza się tylko do montowania paneli słonecznych. Oferujemy klientom szeroko zakrojoną pomoc w pozyskiwaniu dotacji na zakup instalacji fotowoltaicznych. Podpowiadamy, jak uzyskać dodatkowe środki pieniężne na sfinansowanie inwestycji oraz zajmujemy się przygotowywaniem stosownych wniosków.

 

Profesjonalna realizacja usługi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej fotografiami naszych dotychczasowych realizacji. Na każdym zdjęciu zobaczysz, jak fachowo przygotowany projekt fotowoltaiki został wcielony w życie oraz jaki jest końcowy rezultat przedsięwzięcia. Przekonasz się, że podejmujemy się realizacji różnych zadań. Montujemy zarówno małe jak i duże instalacje fotowoltaiczne. W każdych okolicznościach bierzemy pod uwagę wymagania naszych klientów.

Zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej